Starší žiaci - rozpis súťaže

výsledky

OM VÝCHOD KADETI + STARŠÍ ŽIACI

ŠPD ROŽŇAVA (st.žiaci), BK 99 PREŠOV (st.žiaci), BK 04 AC LB SPIŠSKÁ NOVÁ VES (st.žiaci), MMBK SABINOV, MŠK BK ŠK KEŽMAROK 1907, BKM POPRAD "B", BK SLOVENSKÝ OROL LEVOČA, JUNIORBASKET KOŠICE (st.žiaci).

 

2. - 3. 10. 2010

 

1. dvojkolo

1.

ROŽŇAVA

:

VOĽNO

2.

PREŠOV

:

SVIT

3.

SP.NOVÁ VES

:

JUNIORBASKET

4.

SABINOV

:

LEVOČA

5.

KEŽMAROK

:

POPRAD "B"

 

9. - 10. 10. 2010

 

2. dvojkolo

6.

VOĽNO

:

POPRAD "B"

7.

LEVOČA

:

KEŽMAROK

8.

JUNIORBASKET

:

SABINOV

9.

SVIT

:

SP.NOVÁ VES

10.

ROŽŇAVA

:

PREŠOV

 

16.10.2010

 

3. dvojkolo

11.

PREŠOV

:

VOĽNO

12.

SP.NOVÁ VES

:

ROŽŇAVA

13.

SABINOV

:

SVIT

14.

KEŽMAROK

:

JUNIORBASKET

15.

POPRAD "B"

:

LEVOČA

 

23.10.2010

 

4. dvojkolo

16.

VOĽNO

:

LEVOČA

17.

JUNIORBASKET

:

POPRAD "B"

18.

SVIT

:

KEŽMAROK

19.

ROŽŇAVA

:

SABINOV

20.

PREŠOV

:

SP.NOVÁ VES

 

6. - 7. 11. 2010

 

5. dvojkolo

21.

SP.NOVÁ VES

:

VOĽNO

22.

SABINOV

:

PREŠOV

23.

KEŽMAROK

:

ROŽŇAVA

24.

POPRAD "B"

:

SVIT

25.

LEVOČA

:

JUNIORBASKET

 

13.11.2010

 

6. dvojkolo

26.

VOĽNO

:

JUNIORBASKET

27.

SVIT

:

LEVOČA

28.

ROŽŇAVA

:

POPRAD "B"

29.

PREŠOV

:

KEŽMAROK

30.

SP.NOVÁ VES

:

SABINOV

 

20. - 21. 11. 2010

 

7. dvojkolo

31.

SABINOV

:

VOĽNO

32.

KEŽMAROK

:

SP.NOVÁ VES

33.

POPRAD "B"

:

PREŠOV

34.

LEVOČA

:

ROŽŇAVA

35.

JUNIORBASKET

:

SVIT

 

4. - 5. 12. 2010

 

8. dvojkolo

36.

VOĽNO

:

SVIT

37.

ROŽŇAVA

:

JUNIORBASKET

38.

PREŠOV

:

LEVOČA

39.

SP.NOVÁ VES

:

POPRAD "B"

40.

SABINOV

:

KEŽMAROK

 

18. - 19. 12. 2010

 

9. dvojkolo

41.

KEŽMAROK

:

VOĽNO

42.

POPRAD "B"

:

SABINOV

43.

LEVOČA

:

SP.NOVÁ VES

44.

JUNIORBASKET

:

PREŠOV

45.

SVIT

:

ROŽŇAVA

Odvetná časť

 

15. - 16. 1. 2011

 

10. dvojkolo

46.

VOĽNO

:

ROŽŇAVA

47.

SVIT

:

PREŠOV

48.

JUNIORBASKET

:

SP.NOVÁ VES

49.

LEVOČA

:

SABINOV

50.

POPRAD "B"

:

KEŽMAROK

 

22.1.2011

 

11. dvojkolo

51.

POPRAD "B"

:

VOĽNO

52.

KEŽMAROK

:

LEVOČA

53.

SABINOV

:

JUNIORBASKET

54.

SP.NOVÁ VES

:

SVIT

55.

PREŠOV

:

ROŽŇAVA

 

5.-6.2.2011

 

12. dvojkolo

56.

VOĽNO

:

PREŠOV

57.

ROŽŇAVA

:

SP.NOVÁ VES

58.

SVIT

:

SABINOV

59.

JUNIORBASKET

:

KEŽMAROK

60.

LEVOČA

:

POPRAD "B"

 

12.2.2011

 

13. dvojkolo

61.

LEVOČA

:

VOĽNO

62.

POPRAD "B"

:

JUNIORBASKET

63.

KEŽMAROK

:

SVIT

64.

SABINOV

:

ROŽŇAVA

65.

SP.NOVÁ VES

:

PREŠOV

 

19.-20.2.2011

 

14. dvojkolo

66.

VOĽNO

:

SP.NOVÁ VES

67.

PREŠOV

:

SABINOV

68.

ROŽŇAVA

:

KEŽMAROK

69.

SVIT

:

POPRAD "B"

70.

JUNIORBASKET

:

LEVOČA

 

12.3.2011

 

15. dvojkolo

71.

JUNIORBASKET

:

VOĽNO

72.

LEVOČA

:

SVIT

73.

POPRAD "B"

:

ROŽŇAVA

74.

KEŽMAROK

:

PREŠOV

75.

SABINOV

:

SP.NOVÁ VES

 

19. - 20. 3. 2011

 

16. dvojkolo

76.

VOĽNO

:

SABINOV

77.

SP.NOVÁ VES

:

KEŽMAROK

78.

PREŠOV

:

POPRAD "B"

79.

ROŽŇAVA

:

LEVOČA

80.

SVIT

:

JUNIORBASKET

 

26. - 27. 3. 2011

 

17. dvojkolo

81.

SVIT

:

VOĽNO

82.

JUNIORBASKET

:

ROŽŇAVA

83.

LEVOČA

:

PREŠOV

84.

POPRAD "B"

:

SP.NOVÁ VES

85.

KEŽMAROK

:

SABINOV

 

9. - 10. 4. 2011

 

18. dvojkolo

86.

VOĽNO

:

KEŽMAROK

87.

SABINOV

:

POPRAD "B"

88.

SP.NOVÁ VES

:

LEVOČA

89.

PREŠOV

:

JUNIORBASKET

90.

ROŽŇAVA

:

SVIT